• iletisim@sapancaoteller.com

HABER DETAYI

02/04/2023 11:45

Sapanca Bungalov Evler

Sapanca Bungalov Evler

Sapanca, İstanbul’a ve Ankara’ya yakın olması ve doğal güzellikleriyle haftasonu kafa dağıtmak veya küçük bir tatil kaçamağı yapmak için birçok kişinin ilgisini çekiyor. Bu sebeple, her yıl binlerce turist Sapanca’yı ziyaret ediyor. Bu turistlerin bir kısmı lüks veya uygun fiyatlı otellerde konaklamak isterken, bir kısmı ise doğayla daha fazla iç içe olmak amacıyla bungalov ev veya bungalov otel arayışı içerisinde oluyorlar.

Sapanca otel açısından oldukça farklı seçeneklere sahip olmasının yanı sıra bungalov evler açısından da geniş bir skalaya sahiptir. Muhafazakar bungalov evler, termal bungalov otel, jakuzili bungalov ev ve havuzlu bungalov evler gibi farklı özelliklere sahip yapılar ilçeye gelen turistlere hizmet etmektedir. Genellikle doğanın içinde yer alan ve Sapanca gölü manzaralı olan bungalov evler doğal güzelliklere yakın konumları sayesinde ziyaretçilere keyifli bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Yukarıda ifade ettiğimiz gibi bungalov ev seçenekleri Sapanca’da oldukça fazla. Bazı bungalov evler, özel konumları sayesinde öne çıkıyorlar. Özellikle Sapanca Gölü’ne yakın olan oteller, manzara açısından oldukça güzel bir konaklama imkanı sunuyor. Tabii bu otellerin fiyatları ekstra özellik sunmayanlara göre biraz daha yüksek olabiliyor.

Öte yandan Sapanca evlilik teklifi etmek ve balayına gitmek için de çok tercih edilen lokasyonlardan bir tanesi. Sapanca balayı otelleri önerileri için ilgili makalemizi okuyabilirsiniz.

Sapanca Bungalov Oteller

Gölevi Resort Sapanca

Sapanca Taş Ev

Nevras Resort Sapanca

Sapanca Termal Bungalov Oteller

Ramada Sapanca Termal Resort

Sapanca’da faaliyet gösteren tek termal bungalov oteldir. İçerisinde bulunan 1+1, 2+1, 3+1 bungalov seçenekleriyle yüze yakın bungalovla misafirlerine hizmet vermektedir. Ramada Sapanca’da termal jakuzi, havuz, açık büfe kahvaltı imkanları bulunmakta olup onlarca farklı aktivite seçeneği sunmaktadır.

Sapanca Jakuzili Bungalov Evler

Sapanca Çiftlik Villa Bungalov

Sapanca Kibar Bungalov

Sapanca Havuzlu Bungalov Evler

Villa Özdilek

Sapanca Dağdibi Bungalov

Sapanca Narlı Bahçe Bungalov

Sapanca’da bulunan farklı bungalov evler arasında yer almaktadır. Söz konusu evlerin ve otellerin fiyatları mevsimlere ve doluluk oranlarına göre değişmektedir. Ayrıca bungalovların bir kısmında SPA ve masaj imkanı da bulunmaktadır.

Sapanca’da bungalovları kimlerin tercih ettiğini öğrenmek ve alternatif bungalow önerileri almak için https://sapancaoteller.com/sapancada-bungalovlari-kimler-tercih-ediyor/ adresinde makalemizi okuyabilirsiniz.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR